13 marca 2022 r. – II Niedziela Wielkiego Postu

                                        OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Zachęcam do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej o godzinie 1630 w Łozicach we wtorek, w Mielnie w czwartek i w Kozielicach w piątek. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym są odprawiane w kościele parafialnym o godzinie 1600 w niedziele Wielkiego Postu.

  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami dla klasy VIII i szkół ponadpodstawowych odbędzie się w sobotę 19 marca o godzinie 900 na plebanii.

  3. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

  4. Taca budowlana z ubiegłej niedzieli : Rokity 72 zł, Łozice 220 zł, Mielno 266 zł i Kozielice 868 zł. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary. Na stronie internetowej Towarzystwa Chrystusowego jest podany numer rachunku, na który można wpłacać pieniądze na wsparcie parafii na Ukrainie prowadzonych przez księży chrystusowców. Dzisiaj jest kolejna zbiórka do puszek na pomoc dla uchodźców z Ukrainy a w niedzielę 20 marca będzie na działalność misyjną Kościoła „Ad Gentes”.

  5. W zakrystii są do nabycia świece Caritasu na Wielkanoc w cenie duża 20 zł, w formie jajka 15 zł i mała 8 zł.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 13 marca 2022 r.

This entry was posted by on sobota, Marzec 12th, 2022 at 19:28 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.