16 sierpnia 2015 r. – XX Niedziela w ciągu roku

        OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W liturgii Kościoła obchodzimy w tym tygodniu w poniedziałek Św. Jacka, w czwartek Św. Bernarda, w piątek Św. Piusa X, w sobotę NMP Królowej.
  1. Archidiecezjalne Dożynki odbędą się w niedzielę 30 sierpnia od godziny 1400 w Pyrzycach. Starostami dożynek będą nasi parafianie p. Ewa i Sławomir Bylica z Kozielic. Uprzejmie proszę o przygotowanie wieńców dożynkowych na tę uroczystość jak w ubiegłym roku. Dożynki gminne odbędą się w sobotę 12 września.
  1. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej

W tym miesiącu spotkanie modlitewne związane z Rokiem Życia Konsekrowanego odbędzie się w piątek, 21 sierpnia br., o godz. 18.00 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kołbaczu. Ksiądz Proboszcz i Ojcowie Cystersi gorąco zapraszają do udziału w tej modlitwie wszystkich wiernych wraz ze swymi duszpasterzami. Zgodnie z postanowieniem Stolicy Apostolskiej uczestnicy tego modlitewnego spotkania mogą otrzymać łaskę odpustu zupełnego.

„Zapraszamy do udziału w XXIII Pielgrzymce do Myśliborza, która odbędzie się w dniach od 23 do 25 sierpnia br., w tym dniu obchodzić będziemy sto dziesiątą rocznicę urodzin św. siostry Faustyny. Uroczysta inauguracja pielgrzymki nastąpi podczas Mszy Świętej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na osiedlu Słonecznym w Szczecinie. Zapisów można dokonać za pomocą strony internetowej www.mysliborska.pl lub osobiście w dniach 21 i 22 sierpnia w biurze Fundacji Małych Stópek przy ul. Tarczyńskiego 4/2 w Szczecinie. Szczegółowe informacje można znaleźć na plakatach i stronie internetowej”.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 16 sierpnia 2015 r.

This entry was posted by on sobota, Sierpień 15th, 2015 at 19:34 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.