23 sierpnia 2015 r. – XXI Niedziela w ciągu roku

                OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W liturgii Kościoła obchodzimy w tym tygodniu w poniedziałek Św. Bartłomieja Apostoła, w środę uroczystość NMP Częstochowskiej, w czwartek Św. Moniki, w piątek Św. Augustyna, w sobotę Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
  1. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać archidiecezjalne dożynkowe w Pyrzycach. Początek uroczystości o godzinie 1400. Dożynki odbędą się przy kościele Matki Bożej Bolesnej.
  1. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

Komunikat Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej: Archidiecezjalne Duszpasterstwo Nauczycieli i Wychowawców oraz Centrum Edukacyjne Archidiecezji, serdecznie zapraszają pracowników oświaty, na rekolekcje dla nauczycieli, od 4 do 6 września br. Rekolekcje odbędą się w Ośrodku szkolno-wypoczynkowym w Trzęsaczu, przy ul. Pałacowej 2. Konferencje wygłosi o. prof. dr hab. Ignacy Kosmana – franciszkanin z Niepokalanowa. Szczegóły i program rekolekcji dostępny jest na stronie www.szczecin.kuria.pl/katecheza/

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 23 sierpnia 2015 r.

This entry was posted by on sobota, Sierpień 22nd, 2015 at 09:20 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.