15 maja 2016 r. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

                      OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Jutro przypada Uroczystość NMP Matki Kościoła. Msza święta w Kozielicach zostanie odprawiona o godzinie 1800.
  1. W przyszłą niedzielę 22 maja o godzinie 1000 w Kozielicach odbędzie się uroczystość rocznicy I Komunii świętej. Msza Święta w Łozicach zostanie odprawiona o godzinie 830. Spowiedź święta dla dzieci rocznicowych będzie w piątek o godzinie 1600 a po spowiedzi świętej próba.
  1. W Uroczystość Bożego Ciała, 26 maja Msze święte zostaną odprawione w Kozielicach o godzinie 830 z procesją eucharystyczną, w Mielnie o godzinie 1100 z procesją eucharystyczną, w Rokitach o godzinie 1300 oraz w Łozicach o godzinie 1600 z precesją eucharystyczną.
  1. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  1. Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych, którzy posprzątali naszą świątynię i teren wokół kościoła. O sprzątanie kościoła w Kozielicach proszeni są rodzice dzieci rocznicy I Komunii świętej.

Komunikat Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej

 „Zapraszamy wszystkich wiernych do udziału w Diecezjalnej Pielgrzymce Małżeństw i Rodzin do Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie, w sobotę, 21 maja br. Podczas uroczystej Mszy Świętej o godz. 11.00 będziemy dziękować Panu Bogu za łaski, które przez wstawiennictwo Maryi są wypraszane w tym Sanktuarium, szczególnie dla małżonków i rodzin, a także za Jubileuszowy Rok Miłosierdzia, dar Chrztu św. naszej Ojczyzny oraz nowy dokument Papieża Franciszka o małżeństwie i rodzinie.”

ks. Władysław Kołtowski TChr.,  proboszcz

Kozielice, 15 maja  2016 r.

This entry was posted by on sobota, Maj 14th, 2016 at 21:33 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.