8 maja 2016 r. – Wniebowstąpienie Pańskie

                        OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Jutro, w Uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Patrona naszej parafii Msza święta połączona z możliwością uzyskania odpustu zupełnego zostanie odprawiona o godzinie 1800.
  1. W sobotę 14 maja o godzinie 900 będzie spowiedź święta dzieci komunijnych. Próby dzieci komunijnych odbędą się we wtorek i w piątek o godzinie 1700.
  1. W przyszłą niedzielę 15 maja o godzinie 1000 w Kozielicach odbędzie się uroczystość pierwszokomunijna. Msza Święta w Łozicach zostanie odprawiona o godzinie 830.
  1. Nabożeństwo fatimskie przy figurze (p. Dubińscy) odbędzie się w piątek 13 maja o godzinie 2000.
  1. W ubiegłą niedzielę złożono 222 zł na pomoc dla Ukrainy. Taca budowlana: Rokity 30 zł, Łozice 72 zł, Mielno 86 zł i Kozielice 293 zł. Ofiarodawcom dziękuję za dar serca.
  1. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  1. Dziękuję rodzinom bierzmowanych, które posprzątały naszą świątynie. O sprzątanie kościoła w Kozielicach proszeni są rodzice dzieci komunijnych.

Komunikat Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej

 „Zapraszamy wszystkich wiernych do udziału w Diecezjalnej Pielgrzymce Małżeństw i Rodzin do Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie, w sobotę, 21 maja br. Podczas uroczystej Mszy Świętej o godz. 11.00 będziemy dziękować Panu Bogu za łaski, które przez wstawiennictwo Maryi są wypraszane w tym Sanktuarium, szczególnie dla małżonków i rodzin, a także za Jubileuszowy Rok Miłosierdzia, dar Chrztu św. naszej Ojczyzny oraz nowy dokument Papieża Franciszka o małżeństwie i rodzinie.”

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 8 maja  2016 r.

This entry was posted by on sobota, Maj 7th, 2016 at 22:31 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.