1 maja 2016 r. – VI Niedziela Wielkanocna

             OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W sobotę 7 maja o godzinie 1800 bp Marian Błażej Kruszyłowicz odprawi Mszę Świętą związaną z Parafialnymi Dniami Miłosierdzia i odpustem parafialnym. Udzieli też sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Eucharystię poprzedzi modlitwa o godzinie 1730.
  1. We wtorek 3 maja, w Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski Msze święte zostaną odprawione według niedzielnego porządku. W poniedziałek Msza święta będzie sprawowana w Rokitach o godzinie 1800.
  1. Spotkania modlitewne dla przyjmujących sakrament bierzmowania odbędą się w środę o godzinie 1800, w piątek o godzinie 1630 spowiedź święta, o 1700 próba wraz z świadkami bierzmowanych oraz o 1730  nabożeństwo i Msza święta  w pierwszym dniu Parafialnych Dni Miłosierdzia. Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną rozpoczną się o godzinie 900.
  1. Próba dzieci komunijnych odbędzie się w czwartek o godzinie 1700.
  1. W ubiegłą niedzielę złożono 755 zł na seminarium duchowne księży chrystusowców w Poznaniu. Ofiarodawcom dziękuję za dar serca. Dzisiaj taca budowlana oraz zbiórka do puszek na pomoc dla Ukrainy.
  1. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  1. Dziękuję rodzinom strażackim, które posprzątały naszą świątynie. O sprzątanie kościoła  w Kozielicach są rodziny młodzieży bierzmowanej.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 1 maja  2016 r.

This entry was posted by on sobota, Kwiecień 30th, 2016 at 22:43 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.