24 kwietnia 2016 r. – VI Niedziela Wielkanocna

      OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W dniach 6 – 9 maja będziemy obchodzić Parafialne Dni Miłosierdzia związane z Rokiem Jubileuszowym Miłosierdzia. W sobotę 7 maja o godzinie 1730 bp Marian Błażej Kruszyłowicz odprawi Mszę Świętą związaną z Parafialnymi Dniami Miłosierdzia i odpustem parafialnym. W tym dniu młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania.
  1. Ochotnicza Straż Pożarna w Kozielicach obchodzi 70 rocznicę istnienia. Z tej okazji Msza Święta w kościele parafialnym w Kozielicach zostanie odprawiona w sobotę 30 kwietnia o godzinie 1100.
  1. Spotkania modlitewne dla przyjmujących sakrament bierzmowania odbędą się w środę i w piątek o godzinie 1800 w Kozielicach.
  1. W ubiegłą niedzielę złożono 302 zł na diecezjalny fundusz Światowych Dni Młodzieży. Ofiarodawcom dziękuję za dar serca. Za tydzień będzie zbiórka na pomoc humanitarną dla Ukrainy. W przyszłą niedzielę taca budowlana.
  1. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  1. Dziękuję Paniom, które posprzątały naszą świątynie. O sprzątanie kościoła w Kozielicach są rodziny strażackie.
  1. Komunikat Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej

„W niedzielę, 1 maja br., Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Szczecinie zaprasza młodzież maturalną na modlitwę i indywidualne błogosławieństwo przed egzaminem dojrzałości. Pielgrzymka rozpocznie się o godz. 17.30 i zakończy Mszą Świętą o godz. 19.00″.

ks. Władysław Kołtowski TChr., proboszcz

Kozielice, 24 kwietnia  2016 r.

This entry was posted by on sobota, Kwiecień 23rd, 2016 at 23:06 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.