17 kwietnia 2016 r. – IV Niedziela Wielkanocna, Niedziela Dobrego Pasterza

                OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Rozpoczęliśmy Misję Fatimską w naszej parafii. Serdecznie witam Ojca Misjonarza księdza Jana Prątnickiego z Zajezierza. W kościele parafialnym spotkania misyjne odbędą się w środę i w piątek o godzinie 1800 oraz w sobotę o godzinie 900 (zakończenie Misji). W Rokitach w poniedziałek o godzinie 1800 oraz środę o godzinie 1630.  W Łozicach we wtorek o godzinie 1800 i w czwartek o godzinie 1630. W Mielnie we wtorek o godzinie 1630 i w czwartek o godzinie 1800.  W programie Msza Święta oraz Apel Fatimski. Misja Fatimska przypada u nas w tygodniu modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Hasło tego Tygodnia „Powołani do miłosierdzia”. W dniu zakończenia Misji w danym kościele będą zbierane ofiary dla Ojca Misjonarza, w Kozielicach w piątek.
  1. W przyszłą niedzielę będziemy gościć alumna z Towarzystwa Chrystusowego w Poznaniu. Będzie zbiórka na seminarium duchowne księży chrystusowców.
  1. Dzisiaj zbieramy ofiary na diecezjalny fundusz Światowych Dni Młodzieży.
  1. Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

Komunikat Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej: „W niedzielę, 24 kwietnia o godz. 15.00 z Jasnych Błoni wyruszy XIV Szczeciński Marsz dla Życia. Manifestacja w obronie wartości życia ludzkiego przejdzie do Bazyliki Archikatedralnej, gdzie zostanie odprawiona uroczysta Msza święta, podczas której będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego.”

ks. Władysław Kołtowski TChr.,  proboszcz

Kozielice, 17 kwietnia  2016 r.

This entry was posted by on sobota, Kwiecień 16th, 2016 at 23:17 and is filed under Bez kategorii. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

About The Author

Comments

Comments are closed.